Kompakt Laminat Cephe

Toroslar Alüminyum Güvencesiyle

Image
 
 
Compact Laminat (Masif Laminat); termosetting reçine emdirilmiş çok sayıda kraft kağıdı tabakasının ön ve arka yüzeyine, UV dayanımı yüksek seviyede dekor kağıdı tabakası gelmesi, yüksek sıcaklık (150°C) ve basınç (100 bar kg/cm2) altında 60 dakika preslenmesi ile meydana gelen cephe giydirme levhalarıdır. 
Compact Laminat Cephe Sistemleri literatürde; yarı havalandırmalı cephe sistemi olarak adlandırılır ve 4 farklı yöntem ile cepheye uygulanır.
1. Agraflı (Askı) Sistem :
Bu sistem alüminyum düşey ve yatay taşıyıcılar üzerine 8mm. veya 10mm. compact laminat panellerin, arka yüzlerine vidalanan alüminyum agraf aparatları ile asılması yöntemi ile uygulanır. Bu yöntem özellikle çok katlı binaların cephelerinin kaplanmasında yaygın olarak kullanılır.
Image

Toroslar Alüminyum  ve PVC SistemlerCephe Sistemleri

A İncirlik Cumhuriyet Mahallesi 4408 Sokak No: 6/A Yüreğir / ADANA E toroslar@toroslartr.comM +(90) 322 346 08 08M +(90) 322 346 62 05

Misyonumuz

Gelen talepleri en kısa sürede ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutarak bu ilişkilerin daimi sürmesini sağlamak. Teknolojilere ve değişime ayak uydurarak sürekli gelişmek ve iyileşmek. Kalite ve değerlerimizden asla ödün vermeden hizmet odaklı çalışmak.

Vizyonumuz

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek. Müşterilerin talep ve beklentilerini karşılamak , topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duymak. Daime ilkleri başararak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmak.

Kalite Politikamız

Toroslar Alüminyum olarak sektördeki en iyi üreticiler ile çalışmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesi bizler için çok önemlidir. Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir ve bizler de işi şansa bırakmayız, müşterilerimiz bizler için nasıl herşeyin üzerindeyse, bizler de üreticilerimizi bu değeri amaç alanlardan seçiyoruz.