Sinterflex Cephe Kaplama Sistemi

Toroslar Alüminyum Güvencesiyle

Image
 
 
Sinterflex cephe kaplama sistemi nedir?
Sinterflex 3 mm kalınlığında 1000x3000x3 mm boyutlarında ilk ve tek seramik levhadır. Farklı uygulamalar için projenin istediği ölçülerde kesilebilir.
 
Sinterflex Cephe Kaplama Sistemi

Sinterflex cephe kaplama sistemi Özgün ürün özellikleri sayesinde çok çeşitli uygulama alanları (iç mekan, dış cephe, duvar, zemin, özel sistem uygulamaları için farklı ve pratik çözümler sunar.

Sinterflex cephe kaplama ; modern yaşam alanları yaratılmasına ve yeni fikirlerin uygulanmasına olanak sağlayarak mimari ve yapı teknolojileri için yepyeni bir bakış açısı sunmaktadır. Ağırlık Bir sinterflex levha yaklaşık 21 kg (7 kg/m2) ağırlığındadır.

Sinterflex cephe kaplama uygulması ;Şantiyede alınacak röleveye göre Sinterflex panel yerleşim projesi, standart detaylar doğrultusunda çizilir. Hazırlanan projeye uygun olarak cephe düzlemine ankrajlar sabitlenir. Düşey taşıyıcı alüminyum T profiller cephe düzleminin yaklaşık 8-15 cm önünde cıvata ve somun ile ankrajlar üzerine sabitlenir. Projeye uygun olarak ebatlanmış Sinterflex plakalar düşey taşıyıcı T profiller üzerine poliüretan esaslı yapıştırıcı ile sabitlenir. sinterflex 6 mm Fit parlak levha ise yaklaşık 12kg m2 ağırlığı ile dünyanın en hafif parlak yüzeyli, porselen seramiğidir.

Sinterflex Cephe Kaplama Sistemi

Sinterflex cephe kaplama sistemi çevreye duyarlı bir teknoloji ile üretilen çevre dostu bir üründür. Esneklik, hafiflik ve işleme kolaylığı gibi önemli özellikleri vardır.

Sinterflex cephe kaplama , tüm inşaat ve tasarım konseptlerine getirdiği uygulama özgürlüğü sayesinde yapı sektöründe yepyeni uygulama imkanlarına ufuk açan son derece modern ve güvenli bir çözüm. Hafif, estetik, pürüzsüz bir yüzeye sahip, ısı yalıtımı beton ve demir bileşenlerine göre 65 kat daha iyi, yangına, asitli solventlere ve lekeye karşı dayanıklı. Sinterflex cephe kaplama geleceğin, yapı endüstrisi ve mimarisinde kullanılan yenilikçi malzemesi olacaktır.

1000 x 3000 x 4 mm ebadındaki sinterflex cephe kaplama levhanın esneklik yarıçapı 5.5 m.’dir.

Sinterflex Cephe Kaplama Sistemi

Sinterflex cephe kaplama ateşe tamamen dayanıklı, alev almaz ve yanmaz niteliktedir.

Sinterflex cephe kaplama kesimi standart cam ve seramik kesicileri, bilgisayar kontrollü otomatik kesme ve delme makineleri ile istenen boyutlarda kesilebilir.

Sinterflex cephe kaplama delme işlemi cam ya da benzer maddeler için kullanılan alet ve matkaplar ile delinebileceği gibi diğer bilinen otomatik aletlerle de delinebilir.

Sinterflex cephe kaplama delme işlemi cam ya da benzer maddeler için kullanılan alet ve matkaplar ile delinebileceği gibi diğer bilinen otomatik aletlerle de delinebilir.

Sinterflex Cephe Kaplama Sistemi

Sinterflex cephe kaplama temizleme işlemi düzgün yüzeyi kir tutmayan bir yapıya sahiptir. Gerektiği takdirde su ve bilinen temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebilir.

Sinterflex cephe kaplama sistemi uygulama işlemi ; alüminyumdan imal edilmiş olan alt konstrüksiyona gizli klipsli sistem ile motajı yapılır.Şantiyede alınacak röleveye göre Sinterflex panel yerleşim projesi, standart detaylar doğrultusunda çizilir. Montaja başlamadan önce Sinterflex plakanın arka yüzeyi elyaf ve epoksi reçine yardımıyla lamine edilir. Hazırlanan projeye uygun olarak cephe düzlemine ankrajlar sabitlenir. Taşıyıcı alüminyum klipsler, T profillerinin üzerine projede belirtilen yatay akslarda YSB vida ile sabitlenir ve klipsler üzerindeki fitil yuvasına EPDM fitil takılır.

Sinterflex Cephe Kaplama Sistemi

Sinterflex malzemenin arka yüzeyinin altına ve üstüne taşıyıcı askı profilleri poliüretan yardımıyla yapıştırılır. Sinterflex plaka taşıyıcı profilin üzerine alüminyum klipsler yardımıyla sabitlenir.

Projeye göre ebatlanmış ve arka alt-üst kısmına özel kesitli taşıyıcı askı profilleri poliüretan yapıştırıcı ile lamine edilmiş olan sinterflex cephe kaplama Fit kompozit porselen seramik levhalar, hazırlanan alüminyum alt konstrüksiyon üzerine özel alüminyum klipsleri yardımıyla asılır.
Image

Toroslar Alüminyum  ve PVC SistemlerCephe Sistemleri

A İncirlik Cumhuriyet Mahallesi 4408 Sokak No: 6/A Yüreğir / ADANA E toroslar@toroslartr.comM +(90) 322 346 08 08M +(90) 322 346 62 05

Misyonumuz

Gelen talepleri en kısa sürede ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutarak bu ilişkilerin daimi sürmesini sağlamak. Teknolojilere ve değişime ayak uydurarak sürekli gelişmek ve iyileşmek. Kalite ve değerlerimizden asla ödün vermeden hizmet odaklı çalışmak.

Vizyonumuz

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek. Müşterilerin talep ve beklentilerini karşılamak , topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duymak. Daime ilkleri başararak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmak.

Kalite Politikamız

Toroslar Alüminyum olarak sektördeki en iyi üreticiler ile çalışmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesi bizler için çok önemlidir. Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir ve bizler de işi şansa bırakmayız, müşterilerimiz bizler için nasıl herşeyin üzerindeyse, bizler de üreticilerimizi bu değeri amaç alanlardan seçiyoruz.