Toroslar Alüminyum Güvencesiyle

Image
Image
 
 
Solar Panel Cepheler
Çevreye zarar vermeden kendini yenileyebilen kaynakların başında görülmektedir. Güneş ışınlarından pasif ve aktif anlamda yaralanarak binaya enerji sağlama sistemlerinde, güneş ışınlarına doğrudan maruz kalan yapı cephe sisteminin özel bir önemi vardır. Fotovoltaik paneller, güneş ışığını elektrik akımına dönüştürerek elektrik enerjisi üretmekte kullanılmaktadır. Fotovoltaik akım üretimi özel işlenmiş yarı iletken malzemelerden yapılan kare, dikdörtgen veya daire şeklinde biçimlendirilebilen solar hücrelerle sağlanır.
 
Güç çıkışını artırmak için çok sayıdaki hücreler seri veya paralel bağlanarak solar modül, modüller birleştirilerek panel ve paneller birleştirilerek solar dizisi elde edilir. Solar modüller yalnız direkt güneş ışığından değil, yaygın ışınımda da yani bulutlu havalarda da daha düşük güçte elektrik üretebilmektedir. Fotovoltaik paneller, binalarda elektrik üreteci akıllı cephe tasarımını etkilemekte ve önümüzdeki yılların aranılan bir donatı sistemi, yapı elemanı olacağını göstermektedir.

Solar Panel Kaplama sistemleri binanıza hem estetik bir görünüm kazandırır hem de binanın harcadığı elektriğin oldukça büyük bir bölümünü üreterek kendine yeterli bir hale getirir. Elektriğini kendi üreterek tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca dış cephe yıpranmasından kaynaklanan boya tamirat yalıtım gibi ilerleyen yıllarda karşılaşacağınız maliyetlerin de önüne geçmiş olur.

Çatıya yerleştirilen sistemlerden en büyük farkı binanızın ön arka ve yan yüzeylerindeki atıl alanlara yerleştirilerek hem bu alanların kullanılmasını sağlamak hemde enerji üretimini sağlamasıdır.
 
 
Image

Toroslar Alüminyum  ve PVC SistemlerCephe Sistemleri

A İncirlik Cumhuriyet Mahallesi 4408 Sokak No: 6/A Yüreğir / ADANA E toroslar@toroslartr.comM +(90) 322 346 08 08M +(90) 322 346 62 05

Misyonumuz

Gelen talepleri en kısa sürede ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutarak bu ilişkilerin daimi sürmesini sağlamak. Teknolojilere ve değişime ayak uydurarak sürekli gelişmek ve iyileşmek. Kalite ve değerlerimizden asla ödün vermeden hizmet odaklı çalışmak.

Vizyonumuz

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek. Müşterilerin talep ve beklentilerini karşılamak , topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duymak. Daime ilkleri başararak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmak.

Kalite Politikamız

Toroslar Alüminyum olarak sektördeki en iyi üreticiler ile çalışmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesi bizler için çok önemlidir. Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir ve bizler de işi şansa bırakmayız, müşterilerimiz bizler için nasıl herşeyin üzerindeyse, bizler de üreticilerimizi bu değeri amaç alanlardan seçiyoruz.