Firma Profili

Hakkımızda

Biz Kimiz

Image
Toroslar Alüminyum  sektöre  adım attığı  2005 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden müşterilerinin yüzünü güldürmeyi  güven ve çözüm odaklı  çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Her geçen gün gelişmeyi ve büyümeyi amaçlamış  kazandıkça  kazandırmış  güven sembolü haline gelen  TOROSLAR ismini zirveye taşımayı daha da önemlisi zirvede tutmayı başarmıştır. 
Toroslar Alüminyum   110 personeli   5200 m2 kapalı alandaki üretim tesisi ve  yaygın müşteri potansiyeli ile yaptığı her işin arkasında duran  3 yıl imalat ve montaj garantisi  10 yıl cam garantisi takdim ederek kaliteyi  uygun fiyata sunan  prestij sahibi bir firmadır. 
Zamanımız kıymetlidir.  Telafisi olmayan tek şeyin  ‘zaman’  olduğunun  farkındayız  ve  bu yüzden önceliğimiz  hızlı  ve çözüm odaklı  yaklaşımlar.
Profesyonel ve çağdaş  iş  anlayışı  ile  firmamız :  alüminyum profil ve cephe giydirme sistemleri ,ofis bölme duvar sistemleri,pvc kapı pencere sistemleri, otomasyon sistemleri,  pvc sürme sistemleri ,  küpeşte korkuluk ve pvc lambri sistemleri ürünlerimizle müşterilerimize hizmet vermektedir.CNC  kompozit işleme alüminyum profil  ve kompozit satış  deposu ile  de hizmetlerine  farklı bir boyut kazandırmış , “Ayrıca CNC  kompozit işleme  , CNC  alüminyum profil işleme makineleri ile  seri ve hızlı  üretim kapasitesini artırmıştır". Ve tabiî ki  bu başarının mimarı kaliteye hak ettiği  değeri veren  siz değerli  müşterilerimiz ve iş ortaklarımızsınız.
Image

Toroslar Alüminyum  ve PVC SistemlerCephe Sistemleri

A İncirlik Cumhuriyet Mahallesi 4408 Sokak No: 6/A Yüreğir / ADANA E toroslar@toroslartr.comM +(90) 322 346 08 08M +(90) 322 346 62 05

Misyonumuz

Gelen talepleri en kısa sürede ve en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak ve müşteri memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutarak bu ilişkilerin daimi sürmesini sağlamak. Teknolojilere ve değişime ayak uydurarak sürekli gelişmek ve iyileşmek. Kalite ve değerlerimizden asla ödün vermeden hizmet odaklı çalışmak.

Vizyonumuz

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek, araştırma ve geliştirmeler yaparak sektöre yön vermek. Müşterilerin talep ve beklentilerini karşılamak , topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygı duymak. Daime ilkleri başararak kalitesinden asla ödün vermeyen bir anlayışla çalışmak.

Kalite Politikamız

Toroslar Alüminyum olarak sektördeki en iyi üreticiler ile çalışmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesi bizler için çok önemlidir. Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir ve bizler de işi şansa bırakmayız, müşterilerimiz bizler için nasıl herşeyin üzerindeyse, bizler de üreticilerimizi bu değeri amaç alanlardan seçiyoruz.