Profil

Toroslar Yapı ve Cephe sistemleri, 2002 yılından itibaren alüminyum sektöründe kazanılan bilgi birikimi ve tecrübeye dayanılarak 08.07.2010 tarihinde kurulmuş olup; alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum doğrama sistemleri alanında mimari çözümler üreterek, projelendirme, üretim ve montaj hizmeti vermektedir. Estetik, ekonomi ve işlevselliği bir arada değerlendirerek, yenilikçi, kaliteli, uzun ömürlü ve müşteri ihtiyaçlarına uygun yapı çözümleri sunmaktadır.

Toroslar ; 20 kişiden oluşan teknik ve idari kadro ile proje büyüklüğüne göre değişiklik gösteren ortalama 100 kişilik imalat ve montaj kadrosuna, bununla birlikte 1 yıl içerisinde 150 ton alüminyum doğrama, 350 ton alüminyum giydirme cephe, 30.000 m2 kompoze levha işleyebilecek kapasiteye sahiptir.

Toroslar ; hedeflerini yurt içi ile sınırlamamakta, yurt dışında da kabul gören alüminyum cephe firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır. Tasarım, projelendirme, imalat ve montaj konusunda Avrupa standartlarında kaliteyi sağlamayı, tüm çalışanlarının bilgi ve deneyimini en üst seviyede tutmayı ve müşterilerine sunduğu çözümlerle alüminyum cephe sektöründe olumlu yönde fark yaratmayı hedeflemektedir.

Image